Наші послуги

Послуги «Pride»
Послуги «Pride» 2017-12-15T00:11:23+03:00

Ветеринарна хірургія

У спектр послуг по ветеринарній хірургії нашої клініки «Прайд» входять:

Операції порожнинні різного ступеня складності

стерилізація, кастрація, видалення пухлин, видалення яєчників і матки, усунення сторонніх предметів з шлунку і кишківник, видалення каменів з сечового і жовчного міхура, операції при здутті шлунка, видалення пухлин внутрішніх органів, часткова резекція кишківник та інше.

Кісткова хірургія

вправлення вивихів, внутрішньокістковий остеосинтез металевими спицями та штифтами, накістковий остеосинтез металевими пластинами, застосування різних модифікацій апарату Єлізарова і т. д.

Косметичні операції

усунення завороту повік; купірування вух і хвостів; видалення бородавок, папілом, жировиків та інше.

Просимо звернути увагу!  Тварині перед плановою операцією необхідна 12-годинна голодна дієта.

Всі нюанси можна узгодити з ветеринарами клініки «Прайд».

Ветеринарна терапія

У клініці «Прайд»  Ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію ветеринара, а Вашому вихованцеві проведуть ультразвукове дослідження (УЗД), електрокардіограму (ЕКГ), візьмуть аналізи для лабораторних досліджень, проведуть усі необхідні процедури.

УЗД — основний етап при огляді внутрішніх органів у тварин. Завдяки ультразвуковому обстеженню ветеринарний лікар може побачити достатньо повну інформацію про внутрішні органи тварини за досить короткий термін. Крім того, процедура обстеження не завдає болю пацієнту. Незначний дискомфорт тварина може відчути при збриванні шерсті або при нанесенні гелю на шкіру, але ці процедури необхідні для отримання максимально точних показань УЗД-діагностики. При необхідності процедуру можна повторювати без болю і шкоди для здоров’я необмежену кількість разів.

УЗД черевної порожнини

Детальне дослідження черевної порожнини дозволяє визначити наявність вільної рідини, виявляти морфологічну зміну органів і тканин, об’ємні утворення, вогнища запальних процесів, цироз, крововиливи, абсцеси, а також холецистит, гематоми. Можна з достатньою точністю визначити розміри внутрішніх органів та їх частин, виявити новоутворення, чужорідні тіла, посттравматичні розриви, конкременти, посттравматичні розриви м’язів і зв’язок.

УЗД нирок і сечового міхура

Профілактика хвороб сечовидільної системи у дрібних домашніх тварин є одним із пріоритетних напрямків у практиці сучасного ветеринарного лікаря.

На жаль, найчастіше власники тварини починають турбуватися про здоров’я свого вихованця тільки після появи симптоматики того чи іншого захворювання. Як правило, це часте і хворобливе сечовипускання, поява крові в сечі, зниження апетиту, млявий і навіть пригнічений стан. Все це ознаки гострого порушення сечовиділення і часткової або повної закупорки сечовивідних шляхів сечовими каменями або піском.

Своєчасно діагностувати патологічний процес допоможе ультразвукове обстеження органів сечовидільної системи.

Пісок в сечовому міхурі

Поява крові в сечі викликає найбільшу тривогу у власників. Часте зміщення колоїдної рівноваги сечі, виникає через запальні процеси інфекційного походження, рідше при системних захворюваннях, що ведуть до порушення мінерального обміну організму. Залежно від цього сечові камені можуть бути різного складу, розміру і форми. Зсув PH за межі норми призводить до випадання сечових солей в осад. У цьому випадку в результатах УЗД-діагностики ми бачимо пісок, який створює органічну основу для зростання каменів. Для своєчасного виявлення подібних процесів рекомендуємо проведення регулярних профілактичних УЗД-обстежень, ще до появи симптомів.

Іноді тривалий час захворювання не проявляються зовні. Це може бути, коли камені, через свій розмір і місце локації, не викликають закупорку уретрального каналу. У таких випадках процес сечовиділення не порушується. Деякі різновиди ниркових каменів мають гладку поверхню, не травмують слизову оболонку і не викликають кровотеч. Підозра про наявність каменів може викликати пісок в сечі, а УЗД допоможе поставити остаточний діагноз.

Кісти в нирках

УЗД нирок проводиться при необхідності визначити стан паренхіми нирок, її товщину і ехогенність, оцінити структуру ниркових шарів, встановити або виключити наявність вогнищ патологічних змін. Це можуть бути кісти, новоутворення, а також ділянки рубцевої тканини. Окремо можна провести УЗД ниркових мисок на визначення в них сторонніх структур: згустків, конкрементів. Однією з найпоширеніших ниркових патологій, яку можна встановити за коштами УЗД, це полікістоз.

А також проводимо УЗД серця,репродуктивних та внутрішніх органів (матка,простата,печінка,селезінка,травна система).