Порятунок диких тварин нашим ветеринаром

Порятунок диких тварин нашим ветеринаром

ДТП – це надзвичайна і травматична подія.  Вона випробовує на міць і автомобільне залізо, і саму людину (причому, не завжди лише тіло).

Винуватцями ДТП водії стають через швидкість, неуважність, появу тварини на дорозі. Саме дика козуля і спричинила осінньої ночі ДТП у передмісті Львова поблизу Вінників.

Водій з місця пригоди зник, не спробувавши допомогти скаліченій істоті (або хоча б повідомити про ДТП, як мав зробити за законом).

Вчинки людини — вияв її моральної суті.

Добре, що надалі з’явилися небайдужі, що підтвердили високе звання Людини.

Саме небайдужі проїжджали повз ранену тварину та викликали поліцію.

Саме небайдужі полісмени взялися забезпечити кваліфіковану допомогу козулі, звертаючись до медзакладів за поміччю.

Не одна ветеринарна клініка (Львів) тієї ночі не відповідала на їхні стурбовані виклики.

Але жодна державна ветеринарка не зголосилася прийняти зранену тварину. Тому правоохоронці зателефонували до приватної установи, що має назву ветеринарна клініка Прайд.

Серед ночі на місце пригоди власним автотранспортом приїхав лікар «Прайду». Ним виявився ветеринар Маркевич Олександр. Після попереднього огляду та протишокових заходів небайдужий доктор забрав постраждалу козулю до лікарні.

Діагностовані забої та переломи завдяки професіоналізму лікаря Маркевича добре піддалися лікуванню. По завершенні курсу тварина повернеться до лісу.

До речі, це не перший випадок порятунку Олександром Маркевичем диких тварин. Лікарю також доводилось рятувати оленя та численних лисиць.

2017-12-14T23:39:38+03:00