Корисна інформація

Корисна інформація

Часом лікувати тварин,набагато важче, ніж людей. Ветеринарія це не просто медицина, це велике вміння розуміти і відчувати тварин без слів, тому що чотириногий друг не зможе вам сказати що турбує чи де у нього болить.

За даними опитувань 90% жителів міста Львів відчувають позитивні почуття до тварин, значна частина з них є їх власниками (у 43% є кішка, у 26% — собака, у 10% — акваріумні рибки, у 5% — папуга). У всіх наших клієнтів, були різні мотиви завести домашнього вихованця: це прохання дітей, жалість до кинутих або бездомних тварин, підтримання власного іміджу, елементарне бажання піклуватися про люблячу тобі істоту. Якщо вже Ви виявили в собі цю необхідність — піклуватися про когось, то ви повинні розуміти, домашні улюбленці, як і їх власники, часто потребують допомоги лікаря, не тільки у випадках  лікування, але і для профілактики різних захворювань. У таких випадках просто необхідний досвідчений ветеринар, який проведе компетентний огляд тварини та пояснить власнику, чого потребує його вихованець. Регулярне відвідування такого закладу, як ветеринарна поліклініка або лікарня зробить домашнього улюбленця не тільки здоровим, але і красивим, нарешті, просто доглянутим маленьким відображенням Вас у тваринному світі.

Лікарі нашої ветклініки «Прайд» нададуть вашому улюбленцю повне та комплексне лікування. Крім діагностики здоров’я тварин, ми надаємо різні варіанти та методи лікування для усунення захворювання. Ми надаємо терапевтичне, хірургічне лікування, послуги з гінекології та акушерства, а також багато інших послуг та методів лікування ваших улюбленців.

Чому ми радимо вам, вибрати саме нашу ветеринарну клініку :

— ми працюємо без вихідних та надаємо цілодобовий виклик лікаря, тому що розуміємо що ваш улюбленець може захворіти в будь-який час.

-в нашій клініці прийом проводиться по запису. Що дає змогу власникам не стояти у величезних чергах та розраховувати свій час. — Лікувальний процес, проводиться під наглядом головного лікаря.

— ми маємо якісний рентген апарат.

— наші операційні оснащені всім необхідним обладнанням та устаткуванням для проведення дуже складних операцій.

— аналізи тварин, які потребують допомоги, робляться на автоматичних гема та біохімічному аналізаторах, що гарантує їх 100% точність

— ми дбаємо про чистоту та стерильність, тому у нашій клініці проводиться регулярне  генеральне прибирання, що також включає обробку стін та підлоги клініки дезінфектантом. Кварцування приміщень проводиться кожного дня за графіком, запобігає розвитку та розмноженню хвороботворних бактерій

Наша клініка надасть найкращі умови перебування та лікування для ваших улюбленців у Львові

2017-12-14T23:40:33+03:00