Зоосалон, грумінг

Зоосалон, грумінг

Ви шукаєте хорошу та професійну перукарню для тварин?

Ветеринарна клініка «Прайд», пропонує професійні послуги по грумінгу котів та собак. В нас працюють досвідчені майстри, які виконують повний комплекс по догляду за шерстяним покривом різної довжини та структури за розумними цінами.Щоб замовити послуги нашого грумера, зателефонуйте за номером телефону +3(067) 737 28 45

Користь грумінгу.
Багато хто питає для чого потрібен грумінг? Не всі домашні тварини комфортно себе почувають в міській квартирі. Котам та собакам жорсткошерстих і довгошерстих порід необхідні регулярні перукарські послуги. Не правильний догляд спонукає розвитку різних хвороб, ціна лікування яких суттєво вище за ціну на постійний догляд за шкірою, зубами та вушками. Дуже часто при процесі грумінгу спеціаліст може виявити ковтуни, появу різного виду паразитів, різні подряпини, утворення зубного каменю і прийняти миттєві заходи лікування.

Кому довірити улюбленця?
В пошуковій системі ви набираєте запит грумінг Львів? Значить для вашого улюбленця потрібна домашня або виставкова стрижка. Салони краси ветеринарної клініки Прайд готові надати вам ці послуги.
Хочемо зауважити, що тільки спеціально навченні майстри зможуть надати та виконати всі потрібні процедури по догляду за тваринами з будь яким видом шерсті, не спричинивши вашому улюбленцю шоку та шкоди для здоров’я. Не слід довіряти людям, які не мають належної освіти та досвіду.
Догляд за шкірою та шерстю тварин потребує від професіоналів особливих знань психології тварин. Для багатьох котів та собак подібні процеси, навіть з присутністю хазяїна, представляють велику стресову ситуацію. Бувають випадки, при яких доводиться вживати медикаментозні засоби, але тільки професіонал може підібрати правильне дозування.

Запишіться в салон.
Грумінг потребує професійного досвіду та знань. В першу чергу, це стосується стрижки та тримінгу собак, які мають жорсткошерстий тип шерсті та не линяють. Якщо у вас немає професійних навичок, не намагайтесь підстригти тварину самотужки. Ви можете завдати шкоди не тільки тварині, але й собі.

Запишітсь в салон «Прайд» (067)737-28-45

      

2018-08-18T20:43:54+03:00